Planujecie powrót do formy, rozpoczynacie swoją przygodę ze sportem, a może chcecie wyrzeźbić sylwetkę i zgubić nadprogramowe kilogramy? Bez względu na to, dlaczego postanowiliście wstać z kanapy, podjęliście najlepszą decyzję! Ruch to w końcu samo zdrowie i gwarancja lepszego samopoczucia. My zaś pomożemy Wam stworzyć domową strefę do ćwiczeń. W naszym sklepie wielobranżowym nie mogło zabraknąć sprzętu i akcesoriów do ćwiczeń, dzięki którym zadbacie o swoją kondycję.

Sprzęt sportowy i turystyczny

Sprzęt sportowy do ćwiczeń w domu

Akcesoria sportowe z naszego sklepu internetowego to między innymi fitnessowe gumy mini band. Są to taśmy oporowe, dzięki którym zwiększymy siłę mięśni, zaktywujemy problematyczne strefy takie jak uda i pośladki i pięknie wyrzeźbimy sylwetkę. Każda z taśm fitness posiada inny opór, dzięki czemu z łatwością możemy je dopasować do konkretnego ćwiczenia, jak i swoich możliwości. Sprzęt fitness do domu tego typu pozwoli na wykonanie efektywnego treningu bez konieczności odwiedzania siłowni czy klubu sportowego. Gumy mini band można wykorzystać na wiele różnych sposobów – wypróbuj ćwiczeń na górę i dół sylwetki.

Sprzęt i akcesoria fitness do domu

Oprócz taśm oporowych klienci naszego sklepu mogą uzupełnić swoją domową siłownię o nieco inny zestaw gum wraz z dodatkami. Expandery mogą angażować wszystkie partie mięśniowe i mogą służyć jako dodatek do ćwiczeń siłowych, wzmacniających i fitnessowych. Akcesoria takie jak te zwiększają wytrzymałość i mobilność oraz budują siłę. Obok gum mini band, są to artykuły cieszące się największym zainteresowaniem naszych klientów.

Akcesoria sportowe i najlepszy sprzęt treningowy

Zaglądając do naszego sklepu online zaopatrzycie się także w wielofunkcyjny uchwyt do robienia pompek. Zestaw jest idealny dla osób, które chcą popracować nad ramionami, plecami oraz klatką piersiową. Po akcesoria tego typu mogą z powodzeniem sięgać osoby profesjonalnie uprawiające sport, jak i początkujący. Prezentowana deska posiada aż 16 różnych kombinacji uchwytów, co czyni z produktu dodatek wielofunkcyjny i angażujący różne partie mięśniowe. Dodatkową zaletą uchwytu jest możliwość składania go na pół, dzięki czemu możemy ją zabrać ze sobą na trening na zewnątrz czy do siłowni.

Stwórzcie z nami swoją domowa strefę fitness i mini siłownię. To najlepszy sposób na to, aby zadbać o formę, sylwetkę i samopoczucie. Szczególnie, jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na uczęszczanie na zajęcia w klubie, a mimo wszystko chcemy pracować nad mięśniami, wydolnością i kondycją. Wybierzcie polecane przez nas akcesoria i sprzęt i skończcie z wymówkami! Uprawianie sportu jest dla każdego, a treningi możemy z powodzeniem przeprowadzać w zaciszu własnego salonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl