Własne cztery kąty powinny być miejscem, w którym cała rodzina czuje się bezpiecznie, a dobytek życia jest trudnodostępny dla potencjalnych włamywaczy. Podobnie biuro, sklep, parking, samochód i inne przestrzenie, w których znajdują się wartościowe przedmioty. Ale jak odpowiednio je zabezpieczyć? Można wykorzystać, np. nasze kamery szpiegowskie do domu, do monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego. Urządzenia te stanowią nowoczesny system zabezpieczający, który pomoże zminimalizować ryzyko włamania.

Smart urządzenia i akcesoria

LASER BARDZO MOCNY ZIELONY LASER BARDZO MOCNY ZIELONY
Cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej

Supercenka.pl - szpiegowskie kamery do monitoringu domu

Na nasz asortyment składają się różne smart urządzenia, głównie kamery szpiegowskie do monitoringu, np. JORTAN WiFi, ProSquD i wiele innych. Akcesoria te są przeznaczone do montażu zewnętrznego lub wewnętrznego, zależnie od modelu. Są skonfigurowane z aplikacją na telefon, dzięki czemu można je obsługiwać zdalnie, z dowolnego miejsca, za pomocą smartfona lub laptopa. Kamery szpiegowskie do monitoringu, które proponujemy, nagrywają obraz o rozdzielczości 1080P FHD, przechowują dane o aktywnościach i reagują na podejrzany ruch, wysyłając wiadomość alarmową na telefon. Do ich dodatkowych zalet tych akcesoriów należy:

  • łatwa obsługa,
  • duży zasięg nagrywania,
  • detekcja ruchu.

Transmiter FM do samochodu i inne Smart akcesoria

Zadbaj nie tylko o dom lub biuro, ale także o bezpieczeństwo i komfort prowadzenia auta. Pomogą Ci w tym nie nasze kamery szpiegowskie do monitoringu, a inne urządzenia smart, stworzone specjalnie do użytkowania w pojazdach. Przygotowaliśmy m.in. zestawy głośnomówiące, które posiadają funkcję redukcji hałasu i cechują się długim (1000 godzin), czasem pracy.

Mamy także samochodowe odstraszacze kun, myszy, szczurów i innych gryzoni. Urządzenia te są przeznaczone do montażu w komorze silnika. Akcesoria emitują impulsy ultradźwiękowe, które są nieprzyjemne dla zwierząt.

Ofertę naszego sklepu dopełniają transmitery FM do samochodu, dzięki którym można sterować muzyką, rozmawiać w trybie głośnomówiącym oraz ładować urządzenia mobilne.

Mamy w ofercie także słuchawki bezprzewodowe, SmartBandy i wiele innych akcesoriów.

Zobacz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl