Nowoczesna technologia ułatwia niemal każdą dziedzinę życia, wykonywanie codziennych czynności czy relaks. Doskonałym tego dowodem są urządzenia, które prezentujemy w tej kolekcji! Znajdziecie tu masażery do karku, a także pulsoksymetry, przyrządy do rozciągania kręgosłupa oraz maty, korektory postawy i inne produkty. Urządzenia te są przeznaczone do użytku domowego.

Sprzęty elektroniczne – oferta

Zebraliśmy dla Was urządzenia oraz akcesoria, które mogą pomóc zadbać o zdrowie, a także produkty, które są przeznaczone głównie do relaksu. Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym artykułów znajdziecie:

  • masażery – karku, szyi i pleców. Mamy zarówno modele elektryczne (np. elektryczne poduszki), jak i egzemplarze, które nie wymagają akumulatora, podłączenia do prądu etc. Na nasz asortyment składają się też masażery do ciała z wymiennymi końcówkami, z których każda przeznaczona jest do innej partii mięśni, m.in. na karku, pleców itp.;
  • maty zdrowotne – mamy m.in. modele do akupresury, które są wyposażone w ostre wypustki wykonane z silikonu. Maty tego typu można składać, rozkładać oraz prać;
  • przyrządy do rozciągania kręgosłupa – są przeznaczone do stosowania na plecy, szyję oraz talię. Przyrządy do rozciągania kręgosłupa, które mamy w ofercie wytrzymują obciążenie do 110 kg, mają 3 poziomy regulacji i wypustki akupresurowe, które służą do masażu pleców, karku i innych partii ciała;
  • korektory postawy – urządzenia te są przeznaczone do użytku zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Można je nosić pod ubraniem i regulować ich rozmiar.

Produkty dla zdrowia

W ofercie mamy nie tylko masażery do karku, maty zdrowotne, korektory postawy czy przyrządy do rozciągania pleców, ale także pulsoksymetry napalcowe. Urządzenia te są przeznaczone do mierzenia SpO2 i PR. Mają uniwersalny rozmiar, więc mogą być wykorzystywane do mierzenia natlenienia krwi oraz pulsu u dorosłych i dzieci. Pulsoksymetry działają na baterie, są wyposażone w wyświetlacz LCD oraz wskaźnik poziomu baterii.

Na nasz asortyment składają się także bezdotykowe, elektroniczne termometry do ciała, które działają na podczerwień. One również, tak jak pulsoksymetry, są wyposażone w ekran, na którym wyświetla się wynik pomiaru. Mają też automatyczny włącznik, który wyłącza się po 20 sekundach bezczynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl